Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől "szárad" ki a szemem?...

Mitől "szárad" ki a szemem? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Na szóval. Az a helyzet hogy lassan már egy hete olyan a szemem mintha fáradt lennék, tehát "ráncosodik" a szemem alatti bő + még ilyen sárgás váladék jön az alsó szempillasoromból és olyan a szemem alatt mintha be lenne sózva (ilyen fehér kristályszerű szemcsék vannak rajta).Nagyon viszket és ha dörzsölöm akkor még jobban, 3 hete volt egy kötőhártya gyulladásom de az csak úgyahogy múlott el. Lehet hogy azért van ez? Vagy a 24/5-ös kockulásom miatt?
2013. okt. 7. 21:43
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és még annyi hogy 13/f
2013. okt. 7. 21:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Hülye gyerek takarodjál szemészetre, ez nem játék!
2013. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kötőhártya gyulladásra használtál valamit?
2013. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm szépen a választ, gratulálok az értelmi szintedhez.

2. Igen használtam valamilyen szemcseppet (a nevét már nem tudom) az el is fogyott annyit csepegtettem amennyit kellett, de mégis úgy éreztem hogy nem múlott el teljesen

2013. okt. 7. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza a szemészetre, lehet, hogy allergia lett a szemcsepptől, vagy még nem múlt el a gyulladás.
2013. okt. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Így van. Pont ezért kérdeztem,h használtál-e valamit.

Valószínű,h a szemcseppre alakult ki allergiás reakció. Menj el a szemészetre és ott adnak megfelelő szemcseppet,kenőcsöt. És tudd meg mi volt az,mert többet nem szabad ilyet használnod.

2013. okt. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!