Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsal vagyok. Tényleg nem...

Kancsal vagyok. Tényleg nem ajánlott a kontaktlencse?

Figyelt kérdés
Mért kacsalítok benne,ha amúgy volt korrekciós műtétem?5fok maradt a kancsalságból,szemüvegben alig látszik.
2013. okt. 9. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, sőt jobb is szerintem, mert a lencse pontosan illeszkedik a szemedhez, és azért az az 5°is okozhat fejfájást.
2013. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van szemtengely-ferdülésem, mégis hordok kontaktlencsét.
2013. okt. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Lehet.Nekem is van.de látszik ha fáradtak a szemeim.

Utolsó te milyet használsz?köszi előre is!

2013. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azóta használom,igaz nem engem kérdeztél,de én bioflex 1day toric lencsét használok.ha beteszem,és nem megy legelsőre,akkor utána is kancsalítok picit,de egy 10perc alatt visszaáll a szemem a szokásos 5fokába,illetve ha fárad és kivétel után látszik jobban.
2013. nov. 3. 22:15
 5/7 A kérdező kommentje:
ti milyet használtok?
2013. nov. 3. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Én voltam a második. Én Rafael kemény légáteresztő lencsét használok, a Tömő utcai szemklinikán a kontaktlaborban adják.
2013. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én Biofinity Toricot használok
2013. nov. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!