Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van a kontaktlencsék között...

Van a kontaktlencsék között minőségbeli különbség? Milyen márkát/típust vegyek, melyik a legjobb ár/érték arányba?

Figyelt kérdés

Plusszos a szemem és amiket eddig kipróbáltam nem váltak be.cMondjuk ezek voltak a legolcsóbbak...:

iWear Dr. Supreme és Cooper Vision XC. Az utóbbi jobb volt, de azt sem tudtam megszokni. A szemüveget egyszerűen utálom, bénának érzem magam benne, de ha nincs megoldás, kénytelen leszek elfogadni.



2013. okt. 26. 08:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Van hat. Pont ugyan ugy, mint mondjuk a Trabant meg a Mercedes között..... A drágább alapanyaga is drágább, jobb minőségű.

En Bausch & Lomb lencsét használok, PureVision 2HDt pontosan. Ez harminc napos lencse, azt jelenti, hogy elsején beteszed es harmincadikán kiveszed, tehat 30 napokig nonstop a szemében lehet. Hat par, tehat egy féléves adag 90euro. Mivel nem kell hozza semmi, se folyadék, se lencsét ok, semmi, igy -nekem- gazdaságos es nem mellékesen hibátlan jo minőségű,

2013. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!