Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Akiknek változik a szeme...

Akiknek változik a szeme színe azoknak miért változik? Lehetséges hogy valaki tudatosan változtassa a szeme színét ha igen akkor hogy?

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még sosem hallottam olyanról akiknek a szeme színe változzon. Ugyanis a szemünk színéért a génjeink felelősek. A géneket meg nem lehet megváltoztatni.


" A szemszín a szem szivárványhártyájának látható színe, melyet a gének határoznak meg."

2013. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
betegségkre fakulhat, meg foltosodhat, meg ritkulhat, de alapvetöen a színe nem változik, még nem találkoztam ilyennel legalábbis.
2013. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igem, bizonyos betegségeknél fakulhat a szín amit többnyire világos színűeknél látható. PL. Zöld hályognál előfordulhat fakult kékes zöldes szín vagy a szürke hályognál szürkés árnyalat.. De maga a szem színe betegség idején sem változik meg.
2013. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!