Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az normális hogy recseg a...

Az normális hogy recseg a szemem, ha megnyomkodom?

Figyelt kérdés
Ez többnyire felkelést után van, illetve akkor ha már nagyon fáradt vagyok. Ez miért lehet?
2009. nov. 16. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

:D lol az a nem normális hogy megnyomkodod :D Miért ?:D


Amúgy nem normális, én most megnyomkodtam ,de nem recseg :)

2009. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott! Kivancsian varom a valszokat en is.
2009. nov. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
biztos csipás vagy :D
2009. nov. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért jó tudni, hogy más is van így rajtam kívül. Biztos hogy nem csipa. Illetve szemfesték maradvány sem lehet. Mert ez olyankor is van, mikor pl. vagy egy hétig nem festettem a szemem.

Inkább mintha apró kis porszemek recsegnének, de hát ugye azok nem lehetnek elvileg.

2009. nov. 16. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A recsegés a szemgödörben található kevéske levegőbuborék miatt van. De hogy hogyan kerül oda, arról fogalmam sincs.

Tapasztaltam egyszer, hogy egy lány amikor befogta az orrát és erősen nyomta a levegőt kifelé, akkor a szeménél bugyborékolt :o

2009. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem gondoltam volna, hogy ezért van. Most már ezt is tudom :D
2009. nov. 16. 15:42
 7/7 Vietnámi Veterán válasza:
Ötösnek üzenem így utólag 16 évvel később, hogy lehet, hogy azért van levegő az emberi testben, mert az élet egyik alapvető eleme. :D Nem néztem részletesen utána, de gondolom nem lenne túl sok idő amúgy sem.
febr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!