Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » LASIK lezeres szemmutetem...

LASIK lezeres szemmutetem volt masnapra begyulladt a szemem megvakulhatok?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata?szemeszeten aztmondtak gyakrabban kell visszajarni es antibio cseppbol orankent kell csepegtetnem a 4ora helyett.van okom aggodalomra?mert mar az ongyilkossagon gondolkozok
2013. nov. 7. 14:50
 1/8 SzilKa ***** válasza:
miért nem hívod fel őket vagy mész vissza?
2013. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, nem fogsz megvakulni. :) Nyilván már felhívtad őket, és ők mondták az óránkénti csepegtetést. Az én szemem is gyakran begyullad (műtét nélkül is), valamint anyukám szeme is begyulladt műtét után, és ilyenkor, ha nagyon csúnya, mi is óránként csepegtetünk bele az antibiotikumos cseppel. Nyugi, nem lesz semmi gond. JÓ lenne, ha aludni is tudnál kb. fél órákat, hogy pihenjen és regenerálódjon a szemed.
2013. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tegnap reggel volta mutet.ma reggel mentem vissza es ott mondtak ezt a dolgot,latszik is hogy van egy nagy piros folt mind2 szememen.nagyon megbantam hogy elmentem az egesz eletemet tonkreteheti ha elvesztem a latasom.Vakon biztos nem fogom leelni az eletem... :(
2013. nov. 7. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 90%-nak ilyen lesz a műtét után, pihentesd a szemed és ne aggódj. :)
2013. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na hogy van a szemed Kérdező?
2013. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
DLk-s lett mindegyik szemem, elvileg ha kezelik elmulhat de azert meg odebb van :(
2013. nov. 10. 00:06
 7/8 anonim ***** válasza:
azóta fejlemény? én is gondolkozom a lézeres kezelésen, -9.25 ös a szemem.
2013. dec. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsere elmult a gyulladas es tokeletesen latok :)
2013. dec. 25. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!