Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy kell úgy betenni a...

Hogy kell úgy betenni a kontaktlencsét, hogy középre kerüljön?

Figyelt kérdés
kontaktlencse

2013. nov. 14. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:

1., a kontaktlencse nem bír (valahová) hátra vándorolni!

2., tedd be csak úgy simán és hunyd le a szemed, a vízen (könnyön) pont középre fog úszni!

3., menj oda, ahol vetted és kérj segítséget (akár újból és újból) a behelyezéshez. Ott ülnek a szakemberek, direkt azért, hogy Neked segítsenek!

2013. nov. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én úgy csinálom, hogy jobb kezem mutató ujjára teszem. megnézem nincs e kifordulva. ezután a bal kezemmel felfelé húzom el a szemhéjat, a bal középsővel meg lefelé és beteszem a bal mutatóval középre. nem kell nagyon mert ha picit hozzáér már rámegy.
2013. nov. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik kezeddel széthúzod a szemhéjad, a másikkal meg rárakod a lencsét a szemedre, középre. De ha nem középre rakod akkor is odaúszik, mivel a lencse csak oda illeszkedik.
2013. nov. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sose szoktam középre rakni, hanem a fehér részre, és pilogok párat, aztán középre megy.
2013. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!