Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy flakon cosopt napi hányszo...

Egy flakon cosopt napi hányszori cseppentés mellett meddig elég?

Figyelt kérdés
Naponta háromszor cseppentek mindkét szemembe belőle, és így alig két hét alatt elfogy. Vagy talán egy-két napig húzza tovább. Tehát az egy hónapra kiírt két flakon nem tart ki egy hónapig. Korábbról, mikor naponta kétszer cseppentettem, de még megkaptam a háromszori cseppentésnek megfelelő havi két flakont, arról az időről van aranyvésztartalékom, de nem tudom, hogy mi lesz, ha utol érem magam, és elfogy. Én csinálok valamit nagyon rosszul, hogy ilyen gyorsan fogy, vagy másnál is? Bár sokmindent nem lehet rosszul csinálni egy cseppentésnél. Nem cseppentek többször, nem borítok a szemembe egyszerre több cseppnyit...tehát nem értem. Más hogy van ezzel?

2013. dec. 6. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Aktuális még? Ne aggódj nekem se bírja ki sokáig sajnos. Ha kell cseppenteni hiába akkor kell. Inkább minthogy fájjon. Én is naponta cseppentem többször. Zöld hályogra van kiirva. Én minden hónapban iratok fel a dokival vésztartalêk esetén hogy legyen.
jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!