Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért furcsa kontaklencsében?...

Miért furcsa kontaklencsében? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A jobb szemem cilinderes de eddig teljesen sima lencsét használtam rá. Most, hogy megtetszett nagyon a lencsézés gondoltam veszek teljesen a szememre illőt, szóval cilindereset. (Azért nem volt annyira fontos, mer nem nagy a cilinder a szememen)

Ma reggel beraktam es kicsit furcsa. Csak hozza kell szoknia a szememnek, hogy cilinderes lencsét viselek, vagy vissza kellene menni az üzletbe?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. dec. 9. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szoknia kell. Ha 4-5 nap múlva is így érzel, na akkor menj vissza! Addigra elv. meg kellene szoknia.
2013. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a márka, csak a tórikus változat?
2013. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Márka ugyanaz, annyi, hogy jobb lencse, tovább lehet bent, jobb alapanyag


Eddig iWear Basic volt most iWear XR T Supreme van.

2013. dec. 9. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:

A két lencse közül amiket írtál egyik sem tórikus te sztem Biofinity Toricot kaptál főleg ha mondta is h jobb alapanyagú,tovább lehet bent stb.

Én is ilyet használok,nekem bevált jó lencse ,pislogj nagyokat vele sokszor egymás után és sztem helyére megy,a tórikus lencsék egyébként vastagabbak ezért picikét szúrhat amikor beteszed főleg ha most próbáltad először ezt a fajtát és még nem szokoott hozzá a szemed.

2013. dec. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam az iWear XR T tórikus lencse ahogy írtad,viszont nagy valószínűség szerint megegyezik a Biofinity Toriccal amit én használok :)
2013. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!! :)


Szerintem kezd hozzászokni a szemem, mert tegnap amikor legeslegelőször raktam be akkor kb. 4-5 óra után éreztem, hogy jó ma pedig 30 perc után már teljesen jó volt.


Mégegyszer köszönöm a válaszokat! :)

2013. dec. 10. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!