Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha jelenleg is kontaktlencsét...

Ha jelenleg is kontaktlencsét hordok, tudok vásárolni lencsét orvosi papír nélkül? Esetleg ez boltonként változó? (lent tovább)

Figyelt kérdés

Régóta k.lencsés vagyok, tehát tudom hányas a szemem (de csak ennyit), mindig a szemdokimnál vettem meg a lencsét. Egy olyan fajtát, amit 1x kerestem Budapesten is, de mindenhol azt mondták, ők ilyet nem tartanak. (nem speciális lencse, csak azt a márkát nem tartották)

Szemészhez kell mennem újfajta lencse vétele előtt? (Most messze lakom a korábbi szemdokimtól)


2013. dec. 17. 18:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De jobban jársz, ha rendelsz tőlük, mert egy szemvizsgálat 5000 ft alapból. De én pl. az Optika plusban voltam, ott ingyen volt a vizsgálat és a próbalencse is :D
2013. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bár lehet optikában nincs ilyen lencse. Ha 3 hónapig hordod, akkor gondolom félkemény.
2013. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!