Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Rossz, hátrányos szemüvegesnek...

Rossz, hátrányos szemüvegesnek lenni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy szemüveges leszek,és félek hogy ez sok hatrannyal jar majd, pl csajozasnal vagy hogy leeshet, eltorhwt stb,meg hogy olyan mintha ketrecbe lennél zárva...
2013. dec. 27. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A szemüveg öltöztet. Állati sok féle stílusú, formájú, színű közül válogathatsz, nekem amúgy kifejezetten bejönnek a szemüveges srácok. De ha te nem szeretnéd, akkor kontaklencséd is lehet. Mindegyiket meg lehet szokni!
2013. dec. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azzal meg az a baj hogy nagyon macerás betenni, kivenni, állandóan tisztitani kell és ha csak egy kicsi kosz is megy ra akkor meg begyullad a szemem es bele se merek gondolni hogy mi lehet utana, mert sokan riogatják az embereket a vaksággal
2013. dec. 28. 00:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hátrányos, én is bírom a szemüveges srácokat :) És nem törik el (műanyagból készítik ma már). Ha nálam nem tört el még soha szemüveg, akkor hidd el nálad se fog :D :D Ahányszor én leejtettem... :)
2013. dec. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig tetszik nem tetszik, rossz a látásod, vagy viseled a szemüveget, vagy nem látsz jól. Vedd észre, hogy most már mindenképpen ketrecbe vagy zárva, de ha engem kérdezel, sokkal jobban ketrecbe vagy zárva attól, hogy nem látsz jól. Ezt mint szemüveges lány mondom.
2013. dec. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a szemüveget. Az addig ok hogy öltöztet ha valami divatosat választasz, de aki csak divatból hordja ablaküveggel annak könnyű dolga van.

Ha maszatos lesz akkor zsebre rakja ha épp nem tudja megtisztítani, ha bepárásodik akkor megvárja míg lemegy a pára és addig ugyan úgy lát szemüveg nélkül. Fürdőben is csak leteszi és kész, mintha egy ékszert tenne le.

Ha dioptriás akkor ez mind zavar. Én nem szeretem ha homályosan látok ezért hordom és azt se ha a párás lencse miatt nem látok.

Most már kontaktlencsét hordok ha ha megyek el itthonról és nincs többé párásodás, vízcseppes lencse, nem maszatos, nem karcos és a bukósisakot is könnyű felvenni.


Azt viszont nem vettem észre hogy jobban bejönnék a csajoknak szemüveg nélkül. Ilyen szempontból a helyzet változatlan.

2013. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!