Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Segítség mi lesz velem?

Segítség mi lesz velem?

Figyelt kérdés

ma gyalogoltam az utcán és éreztem,h a szemembe fújt valamit a szél.. hazajöttem azonnal próbáltam vízzel/pilsogással kimosni. Sikertelenül.

teljesen átnéztem a szemem, felhajtottam a szemhéjam (felül érzem ezt a valamit, szúró fájdalom (nem vészes de irritáló)szóval teljesen felhajtottam láttam kb a szemgolyóm "végét" minden egyes részét. DE nem láttam rajta semmi mást, semmi idegen testet. és a barátom se,ő is megnézte...

mit tudnék csinálni?

a dolgot az is nehezíti,hogy külfödlön vagyok és csak 8-án megyek haza.


Ha beavatkozásra kerül a sor, mire kell számítanom?? akinek volt már ilyen "műtéte" milyen volt?mit csináltak?

rettegek,h rosszabb lesz...



2013. dec. 30. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg kell legyen team-od. Azzal mehetsz az orvoshoz. Menj be az ügyeletre.
2013. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyenlőre ne csinálj semmit! Már nem biztos,hogy benne van valami,de az érzés még tovább is tarthat. Ha csak ennyi, holnapra megnyugszik. Ha viszont nem el kellene menni szemészetre.
2013. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mi az a team?

kötöttem biztosítást, de sajnos már lejárt. és csak 8-án megyek haza...lehet elmúlik holnapra?

2013. dec. 30. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Ha valami belekerült a szemedbe és kimostad,illetve "kikönnyezted",attól még sérülhetett egy kicsit a szaruhártya,de az holnapra sokkal jobb lesz.
2013. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hál istennek kijött...hajnali egykor...köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 31. 09:27
 6/6 anonim ***** válasza:
OK! :)
2013. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!