Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy lehet megszokni a szemüve...

Hogy lehet megszokni a szemüveget?

Figyelt kérdés

Oké ,hogy szépen tisztán látok , de ha a lencse alatt vagy felett ,mellett nézek ki,vagy lépcsőzök még olyan furcsa.


Ma is kimentem az utcára és olyan mintha mindenki engem nézne .


2014. jan. 3. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hordod és kész :D Én úgy 2 hónapja cseréltem le a szemüvegemet, mert gyenge volt és az új már cilinderes. Először fura volt, de hordtam és megszoktam. Mást nem tudsz csinálni :D
2014. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oh :D Hát köszi :)


Végülis jogos :D

2014. jan. 3. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ember még az akasztófát is megszokja.
2014. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én biztos nem tudnám megszokni állandóra,csak otthon használom..ha neked se fog menni,nem érzed majd magad kellően magabiztosnak ha rajtad van akkor még mindig ott van a kontaktlencse ami a teljes látás élményét nyújtja,keretbe foglalás nélkül..
2014. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak az a módszer létezik, hogy hordod és megszokod.

Amint írod, szépen és tisztán látsz vele. Ezek szerint valóban azt kaptad, amire szükséged van. Egy kérdés maradt; lehet, hogy kicsi a keret? Ha gyakran nézel el a lencse mellett, alatt, felett, akkor ezt kell meggondolni.

De az is lehet, hogy ez a mellénézés a tudattalan tiltakozás következménye. Túl azon, hogy hordod (azt nem írtad, hogy mihez is kaptad, állandóra, olvasáshoz, vezetéshez, ...) igyekezz arra figyelni, hogy a lencsén át nézd a világot.

Az utcán pedig biztos, hogy nem figyel mindenki. Avagy ha mégis, akkor biztos nem a szemüveged miatt.

2014. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:-)


Nem gyakori a félrenézés. Inkább ahogy írod tiltakozás. Nem vészes csak furcsa.

Este mikor levettem már az volt a szokatlan ,hogy nincs rajtam :-D


Àllandóra kaptam ,távollátás.

A lencse azt gondolom nem kicsi ,kiválasztáskor odafigyeltem mindenre :-)


Lehet nem is néznek csak én gondolom igy.

Eddig felse tünt mennyi szemüveges ember van ,de már ez is feltünőbb. Azt nézem kinek milyen van s hogy viseli.


Minden csoda 3napig tart :-D

2014. jan. 4. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!