Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mindegy hogy hol csináltatok...

Mindegy hogy hol csináltatok PRK-t?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mivel ez már egy eléggé régóta alkalmazott műtéti eljárás, így pl. Miskolcon is lehet annyira felkészült az orvos és klinika mint Budapesten, és gépek is ugyanolyan modernek. (vagy legalábbis az én logikám szerint)

Nem a pénz a gond, hanem a távolság, emiatt halasztgatom már évek óta, mert elmenni még elmennék, de nincs aki visszahozzon :D


Elsősorban azok véleményére lennék kíváncsi, akik csináltattak már PRK-t. Megköszönném ha leírnátok azt is hogy milyen dioptriát korrigáltak, és mennyire vagytok elégedettek az eredménnyel.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. jan. 7. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha már időt és pénzt áldoz rá, érdemes elmenni körülnézni az intézményekben. Budapesten az optikmed eléggé felszerelt, és ha a neten regisztrál az ember, ingyen is megvizsgálják:

[link]


A vizsgálat alatt fel lehet mérni, hogy megbízhatóak-e. Persze elég messze van, de hátha valahol meg tud szállni, vagy valaki elkíséri. Minden esetre az optikmed az első laser-centrumok egyike, biztos hogy ott csináltatnám meg a beavatkozást.

2014. jan. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm első, "ha már lúd, legyen kövér" alapon énis itt műttetném meg legszívesebben, néztem hogy kínálnak szállás lehetőséget is, de fura lenne ott három napig egyedül, szinte magatehetetlenül... nem tudom, esetleg szállt már meg ott valaki? van valami nővérke aki néha rám néz? :D

(bár lehet hogy ezért érdemesebb lenne egy másik kérdést kiírnom)

2014. jan. 8. 11:51
 3/3 HJanos válasza:
Helló!én ma voltam éppen Budapesten az Optik+Medben!Csak pozitívat tudok mondani róluk!Igaz nekem még csak az első vizsgálat volt!De megfeleltem úgyhogy pénteken megműtenek Prk-t választottam én is!nekem -5 és -1,5 a szemem!de majd ha meglesz utána írok hogy milyen lett!jah amúgy én is azért ezt választottam mert testvéremet 3 éve itt műtötték és az ő szeme -8 és -6 os volt azóta nem kell neki szemüveg!!:)amugy én meg Szombathelyről megyek fel nekem is egy kicsit hosszú az út!de ennyit meg ér!!:)
2014. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!