Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azok a lányok akik korán 15...

Azok a lányok akik korán 15 vagy alatta vesztettétek el a szüzességeteket hány éves pasival csináltátok? Főleg a 12-16 éves lányok válaszát várom. (tudom 12. szomorú de manapság divat ebben a korban is, de nem mindegy, hogy hány évesel.

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik a kérdés, de sokszor tapasztalom a középiskolában, hogy a 14 éves csajnak (csajoknak) 25-30 éves pasival vannak "együtt".

Az egyik 14 éves osztálytársnőm most esett teherbe a 19 éves pasijától. Órákra se járt be mert lógott, s kirúgták. Rá egy hónapra kovász került a cipójába, s a pasi faképnél hagyta. --> Ez jó azoknak a lányoknak akik 10 évvel odősebb pasikkal élnek nemi életet?


Kort, nemet, s ha van hasonló történet azt is írjatok légyszi.

pasik váaszát is várom, de oylat ne, hogy 20 vagyok a csajom 8...

statisztikai alapon menne, hogy kiderüljön, mikor leszk abban a korban, hogy lefeküdhesssek egy csajjal, mert a lányok sose korabeliekkel kezdenek.


2010. jún. 5. 22:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

ismerős szitu:)

am én sose értem meg hoyg ez mér jo? mind1 nem is érdekel az én szemembe akik ilyenek azok egy nagy semmik csak ki kel használni őket azt viszlát

2010. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdeztem, miért jó ilyen korán s sokoszor 5-10-15 évvel idősebbel. (Tapasztalat, hogy jó legyen az első alkalom, vagy az XXL-es méret vonz? S a szerelem nem számit, mert egy korabelinek kisebb lehet???)


Így sose vesztem el.

2010. jún. 5. 22:50
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
13 éves osztálytársam 14 éves fiúval veszette el. szomorú, de igaz
2010. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%

Én 15 évesen vesztettem el, a barátom akkor 20 volt. De előtte egy évig jártunk, és összesen majdnem három évig voltunk együtt. Szóval az szerelemből volt, nem is bántam meg:)

Viszont az ilyen 14 éveseket én sem értem...mondjuk engem nem különösebben érdekel, hogy szexelnek, inkább az a baj, hogy nem képesek védekezni:(

2010. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
én 14 voltam a fiú 24. Jó nagy marha voltam
2010. jún. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
91%
én 15 voltam pasi 18 és qwára nem bántam meg :) imádom. és csak vele feküdtem le eddig mivel még mindig együtt vagyunk .
2010. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
én 14 voltam, barátom 15 (4 hónap van köztünk), de azóta is együttvagyunk. hasonló sztori 1.: az egyik barátnőm -szintén 14- pasija akkor 20 éves volt. lefeküdtek, sokáig jártak, MAJD a srác lefeküdt a csaj 40 éves anyjával... hasonló sztori 2.: most érettségizem és a sulimban 2 kilencedikes -szóval 14-15 éves csaj- esett teherbe. az egyikről nemtudok túl sok mindent, a másik viszont megtartotta és szerintem már meg is szülte a babát! TIZENNÉGY ÉVESEN!
2010. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

előző vagyok. félreértés ne essék, a 14 éves csaj 20 éves pasival az 4 éve volt, szóval nem most 14 a csaj :D


18/L

2010. jún. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
94%

Na figyelj: Két csoport van: -divatból veszítem el egy 10 évvel idősebb férfival

-szerelemből veszítem el egy 10 évvel idősebb férfival.

Igaz, a kérdésed a 15 vagy az alattiaknak szól, mégis úgy érzem, talán hasznos lehet számodra a válasz, ez saját tapasztalat lesz.

Én 18 éves vagyok, 16 voltam mikor összejöttem a nálam 10 évvel idősebb barátommal, aki most már 28 éves. Nem divatból jöttünk össze. Mind a ketten megijedtünk egy kicsit a másik korától, de nem tudtunk mit tenni: a szívedet nem csaphatod be. Rá kellett jönnöm, hogy nála értelmesebb, normálisabb férfival még nem találkoztam. A korombeliek mind csak meg akartak dugni, de szó szerint. Azt viszont vedd figyelembe, hogy a lányok korábban érnek, mint a fiúk, és sok lánynak ez gondot is szokott okozni.

Látom, hogy te nem ilyen csak "arra" menős fiú vagy: hatalmas nagy dolog, nekem nem volt szerencsém sok ilyen fiúval találkozni. Ne ess kétségbe. Akik szerelemből, és nem divatból akarnak kapcsolatot, azok nem fogják a korodat kizáró körülménynek tartani, mert nekik idősebb pasi kell... a szerelem nem válogat. Sajnálom, hogy te eddig csak a "divatjárással" találkoztál.

2010. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!!!!!!!!!!
2010. jún. 8. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!