Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A 0 (nulla) dioptriás lencse...

A 0 (nulla) dioptriás lencse olcsóbb, mint a normális (+, vagy -) dioptriás lencsék?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
0 dioptriás "lencse" nincs, az sima üveg. Ha meg szemüvegbe akarod, akkor ugyanannyi, mint egy egyszerü lencse, mert ugyanugy bele kell a keretbe csiszolni.
2009. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek is akarsz szemüveget ha jól látsz?
2009. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Színtévesztő vagyok és szeretnék csináltatni korrigáló lencsét, de nekem csak 0 dioptriás kellene, mert a látásélességemmel nincs baj!
2009. dec. 3. 16:38
 4/8 anonim válasza:
Biztosan drágább lesz, mivel a korrekciós bevonat nem lesz olcsó
2009. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát azt tudom, hogy drágább egy ilyen lencse, mint egy látásélesség korrekciós lencse! Nemrég megkérdeztem az optikában, de a 0 dioptriásról nem írtak árat, csak az 1-estől fölfelé! (egyébként az 1 dioptriás 37000Ft és megy fölfelé dioptriánként) , viszont nekem 0-ás kellene, azaz üveg! Abban biztos vagyok, hogy csinálnak 0-ásba is, csak az árat nem tom!:S
2009. dec. 6. 16:11
 6/8 anonim válasza:
legegyszerűbb ha besétálsz valamelyik vision expressz (szerintem a legjobb, és kedvesek az eladók is)optikába és kérdezd meg. Én is ott voltam akárhányszor bármi ilyen volt
2009. dec. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A dioptria nélküli üveg se közönséges ablaküveg, hanem speciális nagyon jó minöségü - mert ha nem teljesen sik és kristálytiszta, akkor nem látsz rendesen vele.

A legjobb, ha optikusnál kérdezel utánna.

2009. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
okés, megkérdezem az optikusnál is! Köszi az eddigieket! :)
2009. dec. 7. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!