Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Viszonylag olcsóbb de hatásos...

Viszonylag olcsóbb de hatásos szemcseppet szeretnék létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Sminkektől is meg alapból nagyon érzékeny a szemem,fényre,mindenre,allergiára,úgy viszket hogy majd kinyomom :(
2009. dec. 5. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
menj el szemészhez, és majd ő kitalálja mit kéne csinálni! Csak úgy magadtól ne kezdj el szemcseppet használni, mert lehet, hogy többet árt, mint használ! Én is így voltam mint te, és a szemész írt fel szemcseppet... azt használtam
2009. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 issti ***** válasza:
Menj szemorvoshoz, mert sok mindentől lehet érzékeny a szemed. Műkönnyet nyugodtan használj néha, az nem árthat, ha nem viszed túlzásba (pl. Tears Naturale II). A Visine-t nem ajánlom, mert ha csak száraz a szemed elég a műkönny, ha van bármi irritáció, vagy gyulladás, többet árt mint használ.
2009. dec. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Taleum
2009. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!