Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 2 napja cseréltem kontaktlencs...

2 napja cseréltem kontaktlencsét, de ezzel a mostanival valamiért homályosan látok az egyik szememmel. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Koszos? Megtísztitottad rendesen?
2014. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig így van, 4-5 nap, mire "bejáratok" egy lencsét... várj még vele kicsit, de ha nem lesz jobb, menj vissza és nézesd meg a helyen, ahol csináltattad
2014. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Először én is arra gondoltam, hogy koszos, de nem láttam koszosnak, és tisztítás után sem lett jobb.

Bejáratni? Hmm.. Igaz, még nincs egy éve lencsém, de így még nem jártam. Remélem igazad van. :-)

2014. febr. 6. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindig homályos? Vagy csak nap végére?
2014. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak egy idő után tűnt fel tegnap is meg ma is. Első nap azt hittem, csak kiszáradt a szemem, de aztán ma is ez volt. Holnap reggel mindenképpen konkrétan megfigyelem majd, hogy mi a helyzet vele.
2014. febr. 6. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet még szokja a szemed, és hamarabb fárad :) Nekem akkor homályos, ha már aznapra elég a szememből a lencséből :D
2014. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:-D

Remélem igazatok van, nincs kedvem egy havi lencsét kidobni. :-D

2014. febr. 6. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!