Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » AquaView tórikus kontaktlencsé...

AquaView tórikus kontaktlencsét szeretnék rendelni. Eddig CooperVision márkájút használtam. Érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
8.6-os görbületű a szemem és cylinderes. Nem találtam más 8.6-os görbületű tórikus lencsét amit lehet rendelni neten. Ha tudtok ajánlani ilyet még azt megköszönném.

2014. febr. 4. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor még is létezik havi cserés cilinderes lencse 8,6-os görbületben! A rendelésnél viszont ahogy néztem, nem minden cilinder fokban lehet rendelni (10, 20, 80, 90, 100, 160, 170, 180). Erről a típusról még nem hallottam, ahogy látom, nincs is lehetőség kipróbálni. Lehet, hogy a kisebb , 3 db-osat lenne érdemes megpróbálni, ha még is innen rendelné. Aztán, ha új típust próbál, szerintem jó lenne egy szemvizsgálót is bevonni, aki ellenőrzi a lencse illeszkedését is, és a látásélességet is. Mert a cilinderes lencsék gyakran elmozdulnak, és nem mindig ugyan olyan dioptria kell, mint a szemüvegben...
2014. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként CooperVision cilinderes lencsében is proclear toric 8,8 és biofinity toric 8,7 havi cserés lencsék vannak. Korábban milyen típust viselt?
2014. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig Biofinity lencsém volt ha minden igaz. És most már megtudtam, hogy ebből is nyugodtan megrendelhetem a 8.7-es görbületű tórikus lencsét mert valószínűleg az van most is nekem. Azért nem tudom pontosan, mert próbalencse és ugye csak az egyik szemem ilyen. Önök szerint is megvehetem a 8.7-es görbületű biofinity tórikus lencsét?
2014. febr. 5. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél amilyen bevált mert a többi nem biztos hogy jó lesz, hiába egyeznek az adatok, görbület meg minden. Más márkának más az anyaga, vastagsága, stb.
2014. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig Biofinity lencsét viselt mindkét szemén problémamentesen, akkor nyugodtan megveheti, hisz írta, hogy az egyik szeme cilideres volt, és arra Biofinity cilinderes lencsét viselt. A Biofinity cilinderesben csak 8,7-ben létezik, a nem cilinderes meg 8,6-ban. Abban az esetben, ha még sosem viselt cilinderes lencsét, akkor ki ki kellene próbálni. Egyébként ez a AquaWiew lencse visszalépés lenne a Biofinity lencséhez képest, mert ez nem olyan jó lencse, (nem szilikon-hidrogél ami nagy oxigénáteresztésű, és a szemnek egészségesebb ).
2014. febr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!