Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mikortól lehet a kontaktlencsé...

Mikortól lehet a kontaktlencsében aludni?

Figyelt kérdés

Úgy értem mekkorának kell lennie az ocigén áteresztésének?

Az enyém 130 Dk/t. Ez magasnak számít? Amiket eddig használtam azok max 50 Dk/t-sek voltak, és azok jobban is szúrtak nap végére.


2014. febr. 13. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmibe nem telik kivenni alváshoz, és másnap újra betenni.
2014. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 130 már jó, de én akkor sem aludnék benne. Tényleg semmibe nem telik kivenni, másnap meg berakni. Ennyiért nem kockáztatom az egészségem.


Amúgy nekem is ilyen van, de mikor egyszer véletlenül fél órára elszundítottam benne, alig bírtam kinyitni a szemem utána. Bele sem merek gondolni mi lett volna, ha egy éjszaka bent van.

2014. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyan esetekre gondoltam amikor elmegyek vhova és a végén ott alszok, de mivel nem így volt eltervezve ezért nem viszem a kontaktlencse cuccost. Egyszer elaludtam egy 50-es körüliben de nagyon nem volt gáz, persze nem csinálok belőle rendszert
2014. febr. 16. 01:10
 4/7 anonim ***** válasza:
A ciba vision night and dayt ajánlják ha benne kell aludnod, és annak 175. Én 130-ban még nem mernék aludni.
2014. febr. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a furcsa hogy amikor kiveszem, akkor ok szaraz meg kemeny a lencse, mintha ki lenne szaradva, pedig olyan 9 orat szokott bent lenni, van amikor max. 6-ot de akkor is olyan kemeny... bar ez annyival jobb mint a regi hogy valahogy megse szaritja a szemem, gindolom mert jol atenegdi az oxigent de akkor meg miert lesz ilyen szaraz...nah mindegy, aludni nem merek benne azert, nehogy feltapadjon a szemem belso reszehez :S
2014. febr. 18. 00:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Én olyat használok, amit említettem, és 12-13 órákat van bent, és észre sem veszem. Mernék bennne aludni.
2014. febr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi az az ocigén?
2014. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!