Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az egyik optikai bolttal...

Az egyik optikai bolttal problémáim akadtak, nem tudom viselni a szemüveget, volt már hasonló gondja valakinek? Már nem tudom mit tehetek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt, 60ezret buktam, nem ismerték el a hibát.
2014. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én feljelentettem a NAV-nál.Nem adott számlát.Végső megoldás volt, mert szemét módon állt a problémához.Meg is büntették.
2014. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: Visszamentél a problémával hozzájuk? Mit mondtak?

Ha nem javítják a hibát (és valóban az ő hibájuk), akkor -> fogyasztóvédelem. De néha elég, ha csak megemlíted nekik, hogy oda fogsz fordulni.

2014. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
A fogyasztó védelem, sóhivatal.Tapasztalat.
2014. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, 3 nap után vissza vittem a szemüveget , bevizsgálták a szemem ,és a lencsét is, természetesen minden jól van bemérve .Mondták használjam ,majd megszokom ! De nem bírom, pár óra után le kell hogy vegyem . Újra vissza vittem , akkor már meg sem nézték , jegyzőkönyvet írtak, elküldték bevizsgáltatni a szemüveget. Kaptam a levelet ,minden jó,valószínű a szemem nagyon érzékeny lehet. Menjek vissza , és kitalálnak valamit.Most ott van a szemüveg ,és nem tudom mit tegyek ?
2014. febr. 20. 08:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj egy másik optikába, állapítsák meg a szükséges dioptriát.vessék össze a szemüveg értékeivel.Milyenek a dioptria értékek? 3 nap kevés a megszokáshoz.Pláne ha cilinderes a lencse.
2014. febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bevizsgálni mit tudnak a lencsén?Azt,hogy a lencsék dioptriája megegyezik-e a felírt értékekkel.Hogy neked ez megfelelő-e, ezt távolról aligha fogják megállapítani.
2014. febr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én visszavittem hogy nem jó, hajlítgatták összevissza, úgy sem volt jó, tettek bele másik lencsét állítólag, úgy sem volt jó, nem ismerték el, hogy az ő hibájuk. Végül másik helyen újra megvizsgálták a szemem, kiderült, hogy cilinderes szemüveg kell, ott megcsinálták és jó lett a szemüveg. Buktam egy halom pénzt, bánom, hogy nem jártam utána, de egy tortúra lett volna, szemészhez menni, fogyasztóvédelemhez, stb.
2014. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! Több mint 3 éve hordok szemüveget, cilindereset, hogy ezen volt e nem derült ki,

nem mondták . Nem hogy 3 napig , pár óra után úgy bántotta a szemem , hogy könnyezett, húzott , egyszerűen nem bírtam viselni .

2014. febr. 21. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!