Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Romlik a szemem vagy ez...

Romlik a szemem vagy ez normális? (részletek lent)

Figyelt kérdés

a látásommal nincs gondom, jól látok közelre és távolra is, de ha nagyobb fényben vagyok (inkább ha kint süt a nap és kimegyek vagy autóban ülök) a szemem folyamatosan könnyezik és csak hunyorogni tudok különben annyira könnyezek mint aki sír, ilyenkor annyit kell törölgetnem a szemem hogy egy idő után már olyan mintha kicsípné a könny a szememnél a bőrt (gondolom ez a sok dörzsölés-törölgetéstől van)

20\f



2014. márc. 4. 19:34
 1/4 A kérdező kommentje:
(ez lemaradt: évszaktól független, és nem vagyok allergiás semmire)
2014. márc. 4. 19:35
 2/4 anonim válasza:
szia. én ugyanígy vagyok ezzel. pár éve kezdődött és egyre rosszabb. néha már az aszfaltról visszaverődő fénytől is könnyezek. napszemüveg nélkül egyszerűen nem látok. biztos, hogy valami nem stimmel nálunk de úgy gondolom, sokan lehetnek így. napszemüveget javasolnék.
2014. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Béres Szemerő tablettát érdemes lenne kipróbálnod. Napszemüveg valóban enyhítheti a tüneteidet.
2014. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is tapasztaltam már hasonlót, de azért nem túl gyakran.
2014. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!