Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehetséges h megjavuljon a...

Lehetséges h megjavuljon a szemem?

Figyelt kérdés
Rossz a szemem, valószínűleg azért mert semmi gyümölcsöt és zöldséget nem eszek. És nem túlzok, sose eszek, egy kicsit se. 13 éves vagyok, nem akarok szemüveges lenni. Ha elkezdenek olyan eteleket enni ami kell az éles latashoz lehetséges h helyre jön?
2014. márc. 6. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted a gyümölcsöt, ehetsz vitaminokat is, van pl szemerő vitamin.

De nem biztos, hogy a gyümölcsök hiánya okozza a látásproblémádat,lehet szervi oka is.Pl rövidlátás.

2014. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a szemtornát, vannak ilyen szemjóga gyakorlatok is, nekem az szokott segíteni.
2014. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne kísérletezz a szemtornával, megváltani a világot nem fogja.


Egyszerűen örökölheted stb... Később szemműtéttel elhagyható a kontaktlencse/szemüveg. Én se vagyok szemüveges inkább kontaktlencse.

2014. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül mennyi egy szemmutet? Már gondolkoztam rajta, h amint elmulok 18 megcsinalom.
2014. márc. 6. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!