Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemeim alatt nagyon vékony...

Tensinhan22 kérdése:

A szemeim alatt nagyon vékony a bőr és ezáltal átütnek az erek, mind a 2 ő alatt egy-egy ér. Olvastam már róla, írták hogy menjek bőrgyógyászhoz, hogy az tuti segít, de semmit nem tudott a gyógymódjáról. Mégis mit tegyek? Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Erek, szem alatt, átütnek

#ér #szem alatt #átütnek
2014. márc. 7. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem ez inkább adottság kérdése,mint hogy bármi problémát jelezne. Nekem ugyanilyen már 20+ éve,ajánlotta az orvosom,hogy szedjek cinket és vasat,de semmi sem változott. Én korrektorra szoktam eltüntetni, de egyéb gondot nem okoz az életemben.
2014. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi de én fiú vagyok 22 éves nem hiszem hogy korrektort kellene használnom. Ellentétben fehérbőrű vagyok.

A börgyógyász azt mondta lézerrel lehetséges az eltüntetése.

2014. márc. 7. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, barátomnak is, korrektort használunk, nem csak nők használhatják, nem látszik, senki nem veszi észre. Persze ha bőrgyógyász azt mondta lézerrel eltüntethető akkor az is egy lehetőség. Én ezért nem fizetnék. Szerintem még az is segít ha barnulsz, így kevésbé látszik az ér.
2014. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!