Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van itt olyan, akinek feles...

Van itt olyan, akinek feles szemüvege van, de nem kell állandóan hordania?

Figyelt kérdés

Tegnap rendeltem meg az első szemüvegemet, az optikus is megerősített benne, hogy jobb, ha nem hordom állandóan, csak legyen nálam, hogy ha szükségem van rá, vegyem fel (pl. vezetéshez, színházba, tévézéshez ilyesmi).

És az érdekelne, hogy ti is csak olyankor veszitek fel, ha kell? Nem szoktatok rá, hogy egyre gyakrabban hordjátok?



2014. márc. 11. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem erősebb van, de én sem használom állandóan, csak tévézéskor.
2014. márc. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém eltörött ,és nem csináltattam ujat mert csak feles volt, de ugy megromlott a szemem,hogy mire elmentem dokihoz már másfelse kellett!
2014. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Jó a kérdés! 25 éves nő vagyok, 2 éve lettem szemüveges, feles kellett, alig hordom, elég ritkán és nem romlott, sőt, most voltam vizsgálaton, és javult 0.25 -re!!!!

Viszont....

A húgom is 2 éve szemüveges, eleinte keveset hordta, aztán 1 év múlva leromlott 1.25-re, a mostani vizsgálaton meg már 2-es kell neki....

Én elég jól látok, ő meg szinte félvak hozzám képest!

2014. nov. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!