Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha vlki hazudik szemvizsgálato...

Ha vlki hazudik szemvizsgálaton az kiderül?

Figyelt kérdés
úgy értem ha azt mondod hogy a táblát nem tudod elolvasni de a gépes meg azt mutatja hogy teljesen jó a szemed akkor a gépest hiszik el? vagy ilyenkor mi történik? a táblásnak jobban hisznek? nagyon fontos lenne köszi:)
2014. márc. 16. 22:59
 1/8 anonim válasza:

akkor egy minusz feles szemuveget kapsz :-)az atom tuti.

ismerosom altal tudom biztositom

2014. márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)) vision expresszbe is? nagyon szeretnék de jó a szemem és sima üvegesek nem tetszennek ezért megpróbálok csalni. szóval akkor nem kiderülni?
2014. márc. 16. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te degeneralt vagy :D tonkreteszed a szemed. Velhetoleg olyan balgasagot fogsz elkovetni a biztos szemuvegert hogy nem hogy minusz feles de minusz 2,5es lesz a szemuveg. Amitol majd jol megfajdul a fejed.
2014. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

szerintem neee:/ . meg baromi dragak is... meg nagyon beszedulsz stb...

elso voltam

2014. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A gépes vizsgálat és a táblás együttesen számít.

Ne csalj, nem éri meg!!!

2014. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszenek a sima üveges lencsék??? Kinézetre semmi különbség nincs. A műanyag lencsét, ami eredetileg benne van a keretben, azt így is úgy is kicserélik sima üveg lencsére...
2014. márc. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi?

Jó gyerek inkább tanulj meg normálisan fogalmazni, mint hogy ilyen baromságokat kérdezel..

Miért akarsz csalni? Szemüveges akarsz lenni? Miért, divatból? Remélem, hogy nem. Minden olyan ember, akinek rossz a szeme, minden vágy álma, hogy ismét szép tisztán láthasson, szemüveg és kontaktlencse nélkül, mivel sokszor adódik szar helyzet, amikor kényelmetlen mindkettő. Szemműtét?! Kockázatos... inkább örülj, hogy jó a látásod és menjél bulizni

2014. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, csalni lehet, kapsz egy valahány dioptriásat ami persze biztos valami nagyon vagány hűdemenő divatkeret és jó drága is lesz. De mivel jó a szemed nem fogod használni, ugyanis a dioptriástól megfájdul a szemed, a szemedtől pedig iszonyat fejfájásod lesz állandóan. Ha túl nagy dioptriát kapsz akkor látni sem fogsz benne, max hunyorogva, homályosan. De persze biztosan megéri így is...
2014. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!