Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ti mennyit költötök havonta...

6 Days 7 Nights kérdése:

Ti mennyit költötök havonta kontaktlencsére? Rendelhetek a netről, úgy, hogy előtte nem voltam szemvizsgálaton, de tudom, hogy milyen dioptriás kell?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

tehát nem használsz kontaktlencséd és így szeretnéd elkezdeni?

nem javaslom mert nem csak a dioptria miatt van a szemvizsgálat hanem a szemed állapota miatt, nem mindenki tolerálja amúgy a kontaktlencsét..

nekem 20 éve van lencsém, mára csukott szemmel tudom ki be rakni, de a kezdetek nem voltak ilyen egyszerűek..segítség nélkül ki be rakni se fogod tudni.


amúgy nekem éjjelnappal hordható lencsém van, ez havi 4000.netről rendelem.

2013. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is éjjel-nappali van, de mindenképpen el kell menned előtte szemvizsgálata, azért is, amit az első válaszoló írt, és nem egyformák a szemek. A vizsgálaton a szemész megméri a görbületet is, ami nagyon fontos a lencse választásánál. Ha rosszat veszel, állandóan el fog csúszkálni, és kiesik.
2013. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!