Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tényleg segít a látásjavító...

Tényleg segít a látásjavító szemüveg?

Figyelt kérdés

[link]


Ez eredeti lehet? mert hallottam már h vkit 100E ft-ra büntettek egy hamísitvány miatt.



2014. márc. 23. 19:49
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Nekem is ugyan ilyen van, bár én csak megvettem de sosem használtam. Ebbe a szemüvegbe apróbb lyukak vannak benne, mely arra készteti a szemet, hogy áll, mozogjon és fókuszáljon.....

Nem használtam, mert valahol olvastam valami hasonló dolgot róla, hogy még jobban tönkre teszi a szemet... Aztán eldönteni nem tudom, hogy igaz-e.

A másik megoldás a szemtorna......

2014. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen , eredetinek tűnik!
2014. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre csak azt lehet válaszolni, hogy ennyiért nyugodtan kipróbálhatod, legfeljebb úgy tekinted, hogy játszottál egyet. Én a Bálinger félét próbáltam ki (ennél kicsit drágább volt), de erősen kétlem, hogy bárki képes volt azzal ténylegesen olvasni és ezáltal élesebben látóvá tenni a szemét.
2014. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az összes ilyen szemüveg azt az egyszerű tényt használja ki, hogy ha kisebb "lyukon" megy be hozzád a fény, akkor élesebbnek látszik a kép. Ugyanezt a tényt használod akkor is, ha hunyorogsz. Ha ezek működnének, már nem lennének szemüveges emberek a földön.

De sajnos nem működnek.

2014. márc. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is megrendeltem ilyet. 2190-ért.
2015. febr. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!