Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek vegyek kontaktlenc...

Szerintetek vegyek kontaktlencsét? FONTOS! (lent)

Figyelt kérdés
Egy ideje gondolkodom a kontaktlencsén, mert van szemüvegem de nem hordom mert zavaró meg néha rosszul is látok benne. Anyám azt mondja ne legyen mert mindig csak a baj van vele. Szerintetek érdemes vennem?? 17 éves vagyok nekem lehet már k lencsém? Ti mit gondoltok?? Egyébként távollátásra kell :/

2014. márc. 26. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:

- lehet

- meg kell szokni

- vegyél

2014. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá keret, és van türelmed, és betartod a szabályokat, akkor vegyél :D
2014. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Kötéidegek kellenek hozzá, ha akarod akkor csináld. De tényleg gondold át, én húszért megvettem a fél éves adagot, de két hónapja használtam el az utolsót, egyszerűen nem bírtam idegekkel, főleg miután az egyik magától esett ki az utcán, minden előjel nélkül.
2014. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mennyi a maximum időtartamú? Egy éves is van?
2014. márc. 26. 16:49
 5/8 anonim ***** válasza:

van próba is egy hónapra, és az ingyenes


három havi adag van a csomagban az kb 10 ezer

2014. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Való színű akkor megpróbálom azt. Hátha jobban beválik :) Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!! :)
2014. márc. 26. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Optikákban a vizsgálat árában benne van a próbalencse is, amit 1 hónapig viselhetsz, ha bejön veszel utána, ha nem akkor nem, próbáld ki mindenképp.

Én is utáltam a szemüveget, sose vettem fel, inkább vakoskodtam mindenhol. Utána nehezen rávettem magam hogy lencsét vegyek, mindenki ijesztgetett vele hogy milyen rossz, milyen nehéz megszokni, stb, de kiderült hogy egyáltalán nem így van. 1 hét alatt megtanulja az ember ki-berakni, addig kellemetlen, de utána tökéletes minden. Annyi baj sincs vele mint egy szemüveggel. Milliószor jobb.

2014. márc. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha megszokod és precíz típus vagy, akkor sokkal jobb. Ha nem bírod a reggel-este "molyolást", akkor inkább ne. Ha szemed megszereti, akkor már sokkal jobb "látásélményt" ad mint a szemüveg.
2014. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!