Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 14 évesen jó kontaktlencsét...

14 évesen jó kontaktlencsét hordani?

Figyelt kérdés
Csak suliba, otthon szemüveg. Nem rossz ilyen korban a szememnek? Persze normális minőségű kontaktlencséről van szó!!
2014. ápr. 8. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Annak mi ertelme, hogy a suliba lencse, otthonra meg szemuveg?

Amugy 6 eves kortol lehet a szemeszem szerint, ha a gyerek megerti, hogy mire valo es hogyan kell kezelni.

A mai lencsek annyira jo minoseguek, hogy nem rontanak a szemen.

2014. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amiota szemuvegem van utalom. Az "otthonra" az nalam azt jelenti hogy estefele, lefekves elott mondjuk tevezeshez. :D
2014. ápr. 8. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Én is akkor kezdtem el (azt hiszem, korábban nem is ajánlják, de ki tudja, rég volt), és nagyon örülök neki, hogy váltottam.
2014. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet 14 évesen lencsét hordani, de javasolt hogy legalább fél évente megvizsgálják a szemed (kb 18 éves korig) mert addig változik a szem mérete.
2014. aug. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!