Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A jobb szememnél tapintható...

A jobb szememnél tapintható valami furcsa mi lehet az?

Figyelt kérdés

A jobb szemem tetejénél ki tudok tapogatni egy dudort ami puha. Ha megnyomom nyilván nem erősen nem fáj, csak utána ha pislogok pár percig érzem hogy ott van.

Az érdekes a dologban, hogy tükör elött ha felhúztam a szemölodököm akárhogy nézegettem nem volt ott semmi, a szememnél biztosan nem és ez megnyugtatott. A szemöldököm alá meg nem látok be, lehetséges hogy ott be van dagadva belülről? Mert semmi nem látszik orvoshoz meg egyértelműen nem szeretnék menni, ha nem valami olyan amit egy borogatással meg lehet oldani. Ha nem enyhül akkor nyilván orvos.

De ez micsoda? Allergiás nem vagyok, semmi mást nem észlelek csak ott tapintható valami, ami szerintem a szemöldököm belsején van mert a szememen nincsen semmi.


2014. ápr. 18. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szemész vagyok, de keress rá a net-en, hogy:

- szemárpa vagy

- árpa a szemen.


Lehet, hogy az van neked is.

2014. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!