Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A here zacsiba a bal oldalon...

A here zacsiba a bal oldalon van egy kis csomo es meg valami furcsa csomok ilyen hossukasak, van valami csomo fele a jobb oldalon is de aszt hiszem az mindenkinek van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok es felek.
2011. jún. 27. 00:01
 1/9 A kérdező kommentje:
De egyepkent regebben serult meg a here zacskom,a maszturbalastol nem lehet amugy sokat szoktam attol nem lehet?kerlek irjatok mert mar fulon vok :( ideges vagyok felek :(
2011. jún. 27. 00:09
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem semmi gáz, de jobb, ha egy orvossal megnézeted.
2011. jún. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ilyesmim van csak kisebb [link]
2011. jún. 27. 01:05
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem herevisszér tágulat [a képen is az van...meg nekem is x( ], szerintem mutasd meg urológusnak
2011. jún. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
es az nagy baj?muteni kell vagy hogyan kell kezelni?es a mutetben mit csinalnak?felek xd meg nem tudja senki csak a unoka tesom.
2011. jún. 27. 06:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélem, csak az ondóvezetékedre gondolsz. Ha viszont úgy érzed baj van, urulógusnak kell megmutatnod. Ebben az esetben kérd meg azt a szülődet, akiben jobban bízol, hogy vigyen el!
2011. jún. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sima orvoshoz nem jo?
2011. jún. 27. 06:56
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is van voltam vele orvosnal és nem sulyós
2011. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Magad válaszoltad meg a saját kérdésedet az éjjeli kommentedbe benyomott >>linkkel. Figyeld csak meg, mi a linkben szereplő képfájlnak a neve...!?


"ilyesmim van csak kisebb [link]


Akkor ha te ezt így kikerested és meg is nevezted, mi a kérdésed még?

Szólj anyudnak a sumák és a sunnyogás helyett, mert azt a kiskölykök csinálják, hogy megússzák a büntetést, de nálad ez nem büntetés, hanem varicokele azaz herevisszér-tágulat, amit, ha nem lát orvos,... később súlyosabb problémáid lesznek, és ver7ed a fejed a falba, hogy "akkor amikor 13 éves voltam én ezt tudtam, mégsem szóltam apuéknak, mert ezt, meg azt hittem,... most meg nem le7 gyerekem!!!" :'-( ˙ X"-O


Ezt akarod? Vagy inkább még most szólsz apunak vagy anyunak, és elmentek vele az urológushoz még most a héten!? Mert most ez még nem olyan súlyos, most még nem okoz sok gondot,... na DE KÉSŐBB AZ LESZ ÉS FOG!!! :-o



Barátilag mondom, inkább essél túl rajta és könnyebbülj meg, mint még évekig sunnyogj vele, és később megbánd azt, hogy eltitkoltad a bajodat a szüleid elől! Van sok időd, egy életed itt a földön. Azt az időt tölt7ed boldogan is, amit jelenleg titkolózással és rettegéssel töltesz... do.Ob ˙ Ha elmondod, nincs többé rettegés. Vagy te inkább félni szeretsz? :-D


MOST MÉG IDŐBEN VAGY! KÉSŐBB MÁR LE7 KÉSŐ LESZ!

Mondd el, és oldjátok meg! MOST!



Üdv: EE

2011. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!