Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hazahozhattam a kontaktlencsét...

Hazahozhattam a kontaktlencsét, mivel az optikában sikerült betegyem az egyiket es ki is tudtam venni. A másik szemembe azóta se tudtam betenni. Veletek volt már ilyen? Harmadik napja próbálkozom, de sikertelenül.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elején fél óráig bőgtem a tükör előtt, mert nem tudtam betenni :D az eleje nem könnyű.
2014. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jobb kezes vagy akkor a jobb kezed mutatóujjára felhelyezed a lencsét,közben a bal kezeddel alul-felül egy kissé szétfeszíted a szemhéjadat és a jobb kéz mutatóujján elhelyezkedő lencsét beteszed.

Szerencsére nekem ott helyben sikerült elsajátítanom, nem okozott gondot a ki-be rakása. A kivételtől egy kicsit féltem, de rájöttem az is pofon egyszerű.

2014. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez a technika megvan, a bal szememen tudom is alkalmazni (bal kezes vagyok), de a jobb szemembe képtelen vagyok betenni a lencsét :(
2014. ápr. 27. 10:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor bal kézzel teszed be mindkettőt.
2014. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eleinte nekem is nehéz volt, direkt egy félórával előbb keltem, 1-2 hét és belejössz!
2014. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az egyikbe sikerül akkor a másikba is ugyanúgy kell betenni...mennie kéne. Nekem első 3 napban több mint 1 óráig tartott betenni, de utána már könnyen ment.
2014. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

bal kezes vagyok, vagyis bal kézzel írok. Jobb kéz mutató ujján van a lencse... így teszem be mindkét szemembe.... elsőre is sikerült! (20 éve használok lencsét)

De a napi használatú (eldobható) rajtam is kifogott! oly vékony volt... ha vékony kerüld a folyadékkal való érintkezést, mert csak ronthat a helyzeten!

sok sikert!

2014. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!