Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bent lehet a kontaktlencse 24...

Bent lehet a kontaktlencse 24 órát?

Figyelt kérdés

Havi lencse. Este 8-9 körül tenném be, és másnap ugyanekkor venném ki. Aludni nem fogok közbe max. ilyen fél órákat egyszer-kétszer.

Ez így lehetséges? Szemüveget nagyon nem akarok húzni, közben pedig nem lesz lehetőségem 'pihentetni'.



2014. ápr. 30. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, a szemed kb. vísitani fog, hogy szedd már ki.
2014. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kiterjesztett viselésű, akkor nem lesz gond vele. Ha csak sima havi akkor ki fog száradni, szemcseppezéssel lehet rajta segíteni mondjuk, de lehet így is rossz lesz egy idő után.
2014. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne már.. Akkor majd megpróbálom megoldani a kivételt ha már fájna. De kiesni azért nem fog ugye?
2014. ápr. 30. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
De, nekem simán kiesett túlhordástól, mert kiszárította a szememet, hiába szemcseppeztem.
2014. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Pont vmeik nap történt velem, bent hagytam a kontaktlencsém úgy durván 36-40 órára, és semmi bajom nem lett tőle.. :), persze ez nem egészséges, én is havi kontaktlencsét haználok. :)
2014. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül is kibírta simán, olyan 28 óra után elkezdett égni kicsit, de amúgy is akörül akartam kivenni.
2014. máj. 7. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!