Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét szeretnék...

Kontaktlencsét szeretnék rendelni, de nem találok megoldást?

Figyelt kérdés
A probléma hogy a dioptria, a görbület, az átmérő mind ugyanaz, még a cilinder is.. de az axis az eltérő és a webshopoknál nem tudom beállítani.. egyedül az eOptikánál van ilyen lehetőség, de ott hiába állítom be a görbületet és a dioptriát, a cilindert és az axist nem engedi. Ötlet? Megoldás?

2014. máj. 4. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem a neten rendelsz kontaktlencsét, hanem optikusnál csináltatsz...
2014. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valóban vegyem meg a két dobozt 16.900.- ért mint semhogy megrendelném egy tízesből. Jobban jövök ki ha megrendelem :)
2014. máj. 4. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőre nem magánúton kell rendelni. Az optikus fogja megmondani a megfelelő szemvizsgálat után, hogy milyen kontaktlencsék közül válogathatsz. Igen, drágább, az igaz, de utána legközelebb már könnyebben meg tudod venni magadnak netről megfelelő lencséket. Még én is optikusnál rendeltem az első lencséimet, pedig nekem teljesen egészséges a szemem, csak dioptria nélküli színes lencsét hordok. De ha látásjavításhoz kell, és nem értesz hozzá, akkor ha rossz lencsét veszel, csak még jobban elcseszed a szemedet.
2014. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első optikustól volt, megmondott minden adatot papíron, milyet rendeljek, értékeket, szóval minden megvan, az is hogy melyiket kell.. csak az oldal kéne ahol mindezeket be tudom állítani.. :|
2014. máj. 4. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha az első optikustól volt akkor tudod a márkát, az alapján rendelned is tudni kellene bármelyik webshopból ahol van olyan lencse.

Melyik márka és fajta kellene neked milyen értékekkel? Hátha tudunk segíteni..

2014. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem most SofLens Daily for Astigmatism (Toric) van 30 napos kiszerelés.Mindkét szemem -5.00 -0.75 cilinderrel és 8.6 görbülettel. A bal szemem 160 fokban, a jobb szemem 20 fokban.
2014. máj. 5. 09:20
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

vagy itt is van ilyen lencse:

[link]

2014. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!