Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szem lézeres kezelése mennyire...

Szem lézeres kezelése mennyire tartós, illetve rövidlátóknál is működik?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan válasza érdekelne akik már átestek rajta.
2014. máj. 10. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Én rövidlátó voltam, kb 12 éve műtöttek (PRK). Ha romlott is a szemem, nem annyit hogy észrevegyem (12 éve még egyetemre jártam, előfordult hogy azért kellett a legelső padba ülnöm mert nem tudtam elolvasni a táblát; 1/4 dioptriával kaptam erősebb szemüveget, úgy leghátulról is. De utcára nem is mindig hordtam, talán másfeles volt a műtétkor szóval nem vészesen rossz, akkori pasim beszélt rá a dologra, egyszerre csináltattuk.) Utána egy évvel volt talán a kontroll, azóta nem voltam szemésznél, már nem is nagyon emlékszem rá hogy valaha szemüvegem volt. Szóval nekem pozitív tapasztalataim vannak, örülök hogy megcsináltattam. Akkori áron nem is volt nagyon drága, nem tudom most mennyiért csinálják.
2014. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!