Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol tudnék színes kontaktlencs...

Hol tudnék színes kontaktlencsét rendelni viszonylag olcsón és ami sok ideig is hordható?

Figyelt kérdés
a szememnek nincsen semmi baja, csupán kék kontaktlencsét szerentékrendelni

2014. máj. 12. 22:27
 1/7 anonim válasza:

www.eoptika.hu

En is onnan rendeltem. :)

2014. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért ehhez tudni kéne a szemed görbületét is, mert nem mindegy. Hiába rendelsz ha aztán nem lesz jó.
2014. máj. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a HoneyColor-ról szoktam, de a PinkyParadise is jó, barátaim sokszor rendeltek már onnan is. Egy lencse 4-5 ezer forint és egy évig jó. Én nem nézettem meg a szemem görbületét, így is kényelmesen tudom hordani őket, általában mindenkinek megfelelőek. Különböző "nagyságú" meg színű lencsék vannak, én imádom őket! :3
2014. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a válaszokat! sokat segítettetek ^^
2014. máj. 13. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha azt érzed h nem kényelmes, akkor lehet h nem jó görbületű vagy méretű lencsét rendeltél. De nem kell megijedni, nem robban fel a szemed ha rossz a mérete a lencsének:D (Ezt azért mondom mert engem olyan hülyeséggel ijesztgettek hogyha fordítva teszem be a lencsém véletlenül akkor csak a retinámmal együtt tudják kiszedni a szememből! :D Ilyen persze nincs!)

Amugy általában jók a simán netről rendelt lencsék, csak az a fontos h ügyelj a tisztaságára és h jó fehérjeölős folyadékba tedd, ennyi:D (azt meg optikában megveszed)

Ha kényelmetlen nagyon a lencse akkor amugy nézz el optikushoz, egy vizsgálatot megér. De ez csak javaslat. :)

2014. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsó jól írja! Mielőtt lencsét veszel, alaposan nézz utána az ápolásának, a betételének meg hogy mire kell odafigyelni. Én is kicsit féltem, mikor az első lencsém rendeltem (ez pont egy éve volt), de semmi baj nem lett. Azóta már van három pár és tervezem venni a következőt. x3
2014. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenképpen utána nézek, köszi még egyszer az ajánlatokat és a tanácsokat! ^^
2014. máj. 16. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!