Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres látásjavító műtétre...

Lézeres látásjavító műtétre készülök és az Optimum Látásjavító Központot néztem ki magamnak, mivel most akciósan végeznek műtéteket. Aki volt már náluk műtéten, mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Elsősorban a felszíni kezelések érdekelnek (pl. PRK) Mire számíthatok az Optimumnál?
2014. máj. 30. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól megnézted az akciót? Pont múltkor láttam ilyen nagy akciót, az árban csak az egyik szem volt benne :D
2014. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
természetesen jól megnéztem. Mindenhol egy szemre tüntetik fel az árakat. Például a PRK az Optik-Mednél 139.000 ft/szem, az Optimumnál 101.500 ft/szem.
2014. máj. 30. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt döntenél ajánlom ezt a videót a figyelmedbe: http://www.youtube.com/watch?v=u606i4JchnM


Én is végig szeretném végigcsinálni a gyakorlatokat. Idős nyugdíjas ismerőseim ( egy bácsi, két néni) már nem hordanak szemüveget mert végigcsinálták a tanfolyamot. Ők jobban látnak mint én.

2014. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnézem, kösz!
2014. máj. 30. 22:25
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Azt azért nézd meg, hogy a vizsgálat és a műtét utáni kontrollok (amik az optik-mednél ingyenesek) ott is azok-e, mert ha nem, akkor semmivel nem vagy előrébb. Sőt, sokszor itt van a turpisság!! :) Csak jó tanácsként mondom. A műtétről mesélek szívesen, bár én nem az optimumnál csináltattam.

2014. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!