Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most lesz kontaktlencsém....

Most lesz kontaktlencsém. Mennyibe fog kb. kerülni?

Figyelt kérdés
15/L vagyok, most lesz először kontaktlencsém, holnap megyek betanításra. Egy havi kontaktlencse + a folyadék + a betanítás kb. mennyibe fog kerülni? Vagy ez üzletenként eltérő? Sokat olvastam az online kontaktlencse-vásárlásról. Biztonságos? Ti szoktatok netről venni?

2014. jún. 2. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Változó, a lencse ára is sokmindentől függ, hogyha sima dioptriás csak akkor olcsóbb mintha tórikus vagy bármi speckó lencse kéne. Folyadékot Rossmannban érdemes venni, mert ott a legolcsóbb. Tokot is lehet ott kapni.

Ha már pontosan tudod milyen lencse kell neked és próbáltad is akkor lehet neten rendelni, sok webshop van, én szinte mindből rendeltem már, semmi gond nem volt soha vele. Jóval olcsóbb így mint optikában venni.

Az én lencsém 3 hónapra 5600 ft + 1200 ft folyadék. A vizsgálat+betanítás 2500 ft volt nekem. De van ahol 5000 ft-ot is elkérnek érte.

2014. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2014. jún. 2. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!