Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » +0,75-ös a szemem. Úgy hallott...

+0,75-ös a szemem. Úgy hallottam, ha hordom a szemüveget, akkor magától meg is javulhat. Ez igaz, és ha igen akkor minnyi idő múlva?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet benne valami,

keress utána a "szemtornának"

itt gyakorikerdeseken is vannak vele kapcsolatban kérdések, multkor olvastam egy olyan választ, h valaki kipróbálta és bevállt, csak már nem tudom melyik kérdés volt ez, de nézz utána!!;)

2010. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kezdtem anno 13 éves koromban -0.75tel, majd rá egy évre -1.5re romlott mindkettő, pedig hordtam mindig, csak éjszakára vettem le. Azóta hál'Istennek nem romlott, stagnál. Most 19 éves vagyok. Azóta is hordom mindig, szerintem ez már nem fog javulni, hacsak nem ér vmi csoda...a rendszeres szemüveghordásnak annyi volt a haszna, hogy beállt egy szintre, se nem javul, se nem romlik. De azért Neked sok szerencsét hozzá ;)
2010. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A pluszos szem tényleg javulhat, de ez nagyban függ a korodtól, hogy mennyi idős vagy. Mindenesetre feltétlen hord a szemüveget, mert a pluszos szemből könnyen minuszos lesz, az pedig csak romlani fog, javulni már biztosan nem.
2010. jan. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nkem is ezt mondták, mikor 10 éves voltam. +0,5-tel kezdtem. Mindig hordtam, most 30 vagyok és 3,75-ös a szemem. :(
2010. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!