Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Be fog gyulladni a szemem?

Be fog gyulladni a szemem?

Figyelt kérdés
Ma raktam fel egy új kontaktlencsét, egész nap picit kellemetlen volt, most meg úgy érzem hogy még mindig benne lenne (pedig már kivettem 5 órája), ég, fáj, kicsit száraz. Mit csináljak? Valakivel előfordult ilyesmi?
2014. jún. 13. 22:09
 1/3 DuplaKV válasza:
Valószínűleg nem megfelelő görbületű lencsét kaptál. Feltétlenül jelezd az optikusodnak, és ne hordd a lencsét.
2014. jún. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne rakd be, és csepegtess műkönnyet ha száraznak érzed a szemed.
2014. jún. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A héten kidobtam 2 lencsét a 3ból mert leejtettem, és nem mertem még fertőtlenítés után sem berakni. De azokkal nem volt probléma előtte. Ugyanabból a dobozból vettem ki őket. Lehet hogy egy kis szennyeződés lehetett a tegnapi lencsén? (havi lencsék) Dobjam ki ezt is? Kicsit szenvedtem is a felrakással, kezdő vagyok még, lehet hogy az is megviselte a szemem. Most már annyira nem vészes a helyzet, de 1 hétig biztos pihentetem.
2014. jún. 14. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!