Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Megjavulhat a szemem?

Megjavulhat a szemem?

Figyelt kérdés
A bal szemem -0,5 a jobb pedig -0,75 dioptriás. Nem rég kaptam szemüveget és nagyon nem szeretem, szeretném, hogy a látásom 100%-os legyen, ne mondjátok, hogy ne hisztizzek, mert van akinek rosszabb, nekem nem tetszik és ez a lényeg. Na mármost, hogyan javulhatna meg a szemem? Hallottam szemtornákról, műtét az az utolsó lehetőség lenne, de még olyat is hallottam, hogy magától megjavul a szem. Ti mit tudtok ezekről? Előre is köszönöm a válaszokat. 15/F

2014. jún. 8. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Magától NEM javul meg a szem. Még a szemtornától sem. Az csak valamennyire erősíti a szem izmait.
2014. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Tökéletes a szemed, semmi szükséged szemüvegre. Műteni még sok pénzért sem fognak jó szemet! (Báááár...)
2014. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát, a dokotrornő pedig azt mondta kéne, és tényleg érzem a különbséget szemüveggel
2014. jún. 8. 17:21
 4/4 A kérdező kommentje:
nem nagyon, de valamennyire igen
2014. jún. 8. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!