Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik a legjobb kontaktlencse...

Melyik a legjobb kontaktlencse folyadék?

Figyelt kérdés
Van annyi féle és árban is eltérnek nagyon, ki mit ajánl?

2014. jún. 19. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem nekünk kell ajánlani, hanem a szemészednek vagy az optometristának. Én pl. a Bostont használom, mert kemény kontaktlencsém van, hát nem hiszem, hogy neked is kemény lenne, igen kevesen használják, szerintem mindenki azt használja, amit neki ajánlanak.
2014. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a rossmannban kapható Best View folyadékot használom. Eddig a legjobb amit próbáltam és még olcsó is. Nekem a doki a ReNu-t ajánlotta, amitől 1 hét után begyulladt a szemem, szóval kinek mi válik be...
2014. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert amit náluk vettem az 4500 forint, 300 ml és az kissé drága és sok ugyanilyen van olcsóbban is.
2014. jún. 19. 16:10
 4/5 anonim válasza:
Én Sauflon All In One Light-ot használok már 1 éve. 100 ml 1500 Ft, szerintem nem drága mert kibírja egy hónapig és amúgy is a szemem egészsége ennyit biztos hogy megér :)
2014. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a Müllerben veszek EyeLike-ot, 360 ml 1590 Ft.
2014. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!