Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Magas szemnyomás?

Magas szemnyomás?

Figyelt kérdés
Mostanában fájnak a szemeim és a fejem is. Olvastam a magas szemnyomásról, ami állítólag tünetmentes lehet. A fényforrások körüli szivárványszerű karika a magas szemnyomás tünete? Reggel, ébredés után láttam ilyen karikát a LED lámpa körül, de pár perccel utána már nem. Az utcai lámpák körül sem látom, viszont az egyik LED lámpa körül folyamatosan látok egy (nem színes, csak pirosas) karikát, a másik körül nem. Lehetséges, hogy csak ébredés után lett volna magas a szemnyomásom egy kis ideig, vagy mi volt ez?

2014. jún. 28. 13:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én éjszaka látok ilyen karikát és normál a szemnyomásom, de lehet a tünete a zöldhályognak is, igen. Orvoshoz menni érdemes.
2014. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, a kezeletlen zöldhályog eredménye vakság.
2014. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Lala:+ válasza:
Szia!Nem akrlak ijesztgetni,de nekem zöldhâlyogom van es az elejen ugyane ezek voltak a tuneteim
2015. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!