Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol tudok Szegeden kemény...

Hol tudok Szegeden kemény kontaktlencsét csináltatni keratokonus beteg szemre? Az eddigi elhasználódott, és jelenleg a klinikai kontaktlencse labor elérhetetlen?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne olyan válaszokat adjatok, hogy "Google", meg "Ofotért", mert nyilván ezeken már túl vagyok, konkrét helyet mondjatok, ahol tudjátok, hogy csinálnak ilyet!

2014. júl. 3. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is keratoconus-os vagyok és a helyedben feljönnék Pestre Dr. Tönköl Tamáshoz, akinek ez a betegség a szakterülete, mellesleg bizonyos, könnyen viselhető kemény lencséket csak nála lehet kapni az országban.

[link]

2014. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elsső választ nem erőltettem az Ajkai székhely miatt. A másodikat láttam ,de sajnos nekem ezek horribilis összegek munka nélküliként. Mindenesetre köszönöm mind a két választ!
2014. júl. 4. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Elérhetetlen a kontaktlencse labor a szemészeti klinikán? Telefonon próbáltad? Esetleg menj be személyesen, nehezen tudom elképzelni, hogy egyszerűen nem működik.
2014. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Telefonon tudtam meg, hogy nem elérhetőek. Azóta lehet megoldódott a probléma, de hétfőig várnom kell. Személyesen bemehetek, de legalább egy óra hossza, és nem igazán ildomos semmilyen munkahelyről egy órát "hiányozni".
2014. júl. 5. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!