Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért van a bal szemhéjam...

Miért van a bal szemhéjam lejjebb, mint a jobb?

Figyelt kérdés
Ma anyukám hívta fel a figyelmemet arra, hogy a bal szemhéjam lejjebb van, mint a jobb. Nem sokkal, tehát nem lóg rá a szememre, de éppen látható. Bogarat ültetett a fülembe, hogy lehet, hogy valami agyi baj, hogy lebénult a fél oldalam. Gyorsan rácáfoltam azzal, hogy szexin rákacsintottam. Azért lehet, hogy valami agyi baj? Vagy gyulladás? Nem fáj. Kontaktlencsém van, lehet hogy van köze hozzá?
2014. júl. 4. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az anyukád jobb volna, ha nem hibát keresne benned, hanem elfogadna olyannak, amilyen vagy. Ugyanis az egy jó anya dolga.


Ne keltsen paranoiát és fölösleges hisztériát. Nincs neked semmi bajod, csak éppen valószínűleg halálra unod magad és túl sokat foglalkozol magaddal.


Olvass egy jó könyvet és anyukát felejtsd el.

2014. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, de nem tudom hogy ez hogyan jött ide. Nem azt mondta, hogy "gec/ronda vagy, tudok egy jó plasztikai sebészt." nem hibát keresett, hanem feltűnt neki. Tényleg lejjebb van mint a jobb és ez eddig nem volt így.
2014. júl. 4. 23:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Most olvastam tovább. Halálra unom magam? Ezt mind levontad a szemem állásából? :-D
2014. júl. 4. 23:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ha jarda szélén allsz akkor ez a félre billent jelenség nem feltuno..esteleg lépj fél labbal lépcsore akkor sem mutakozik ez..Az egyik santa baratom is mindig a jarda szélén megy az utcan és nem latszik hogy santit...Csak az ucca saroknal latszik mig at megy a masik oldalra de uatnna megint a jarda szélén megy akkor van gond ha korlat van a jardanal mert akkor ez bonyolult ...
2014. júl. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!