Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől gyullad vissza a szem?

Mitől gyullad vissza a szem?

Figyelt kérdés
A szemész semmit nem lát benne, tanácstalan, felírva a Corneregel, pihentesse... Pihentetem, már három napja, de minden 4-5 óra alvás után jó, nem fáj, nem ingerli semmi, majd ha felkelek, mászkálok, járatom a szememet, akkor elkezdi szúrni valami a szemgolyómat hátulról, fentről... Újra be vérágasodik és kezdődik elölről! Az érzés hasonló mint amikor valakinek hegesztés után begyullad a szeme...

2014. júl. 7. 16:27
 1/1 A kérdező kommentje:
Ez kb 8 évre visszavezethető, minden alkalommal, ha este fáradt vagyok és a monitor előtt ülök és még-még egy kicsit erőltetem a gépezést, akkor másnap reggelre mintha homokot szórtak volna a szemembe... Ha reggel kifekszem, nem indulok el sehova, akkor elmúlik és minden rendben...(2-3 óra alvás) De ha mondjuk ez munkanap és elindulok vele, akkor fél óra alatt sikongatni tudnék úgy nyilall és nem is tudok elindulni sehova... Olyankor orvos, corneregel, humapent és oftaquix + táppénz... Egy hét alatt helyrejön és nincs gond... Esténként ha fáradt a szemem, akkor cseppentek bele szemcseppet, (systane ballance) akkor elkerülhetem a reggeli procedúrát... Évente kb 3x van ilyen, de akkor őrjítő... Sosem csipás, inkább csak könnyezik, de az orromon folyik olyankor...
2014. júl. 7. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!