Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hamarosan elkészül a szemüvege...

Hamarosan elkészül a szemüvegem. Adnátok tippeket, tanácsokat, hogy majd mikre kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok, mire számítsak.
2014. júl. 11. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi extra, tényleg. Az elején fog kelleni 1-2 nap, amíg megszokja a szemed. És legyen egy konkrét hely, ahova leteszed éjszaka. Nagyon másra nem kell számítani, ez nem valami hihetetlen nagy változás az ember életében :)
2014. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha ygerek, vagy fiatal vagy, bulikba is figyelj oda, ha hülyülsz haverokkal, akkor is ügyelj rá.
2014. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Arra figyelj hogyha majd tisztítod akkor ne szárazon töröld át mert csak megkarcolja a lencsét. Zsebkendővel és a ruháddal soha ne tisztítsd!
2014. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha annyira nem rossz a szemed, akkor tesin, mondjuk ha nem is egész órára, de legalább labdajátékoknál vett le (ha suliba jársz)

ja és ne aludj el úgy, hogy rajtad van (tapasztalatból írom, én már párszor megjártam emiatt... ) ;)

szerintem azért elég nagy dolog a szemüveg, egy jól megválasztott keret sokat változtathat a megjelenéseden :)

2014. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!