Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Naturland Protect Szúnyog- és...

Naturland Protect Szúnyog- és Kullancsriasztó ment a szemembe, mennyire lehet káros?

Figyelt kérdés
Elkezdett csípni, kimostam, szappannal is, a szemem sarkát még mindig csípi, amíg eljutok a szemészetre meg tudja valaki mondani, hogy mennyire lehet káros? Hatóanyag: 20% etil-butil-acetil-aminopropionát. Ráadásul ahogy folyt le, egy csepp a számba is bekerült belőle, kicsit szárazabbnak érzem a torkomat tőle, azt is öblögettem.
2014. júl. 22. 08:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szappanal kár volt kimosni, csak még jobban szárítja a szemedet, és ki tudja, hogy reagál-e az anyaggal. Amíg szemészetre mész, műkönnyet vegyél, ez nem szárítja a szemedet, ezt csepegtesd bele bőven. A Systane-t ajánlom, nekem az volt a legjobb.
2014. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!