Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemészeten ha megnézték...

Szemészeten ha megnézték kézzel meg géppel a szemem, hihető hogy nincs benne semmi?

Figyelt kérdés

Tegnap vmi belement. Reggelre már nem láttam vele, iszonyatos fádalmam volt/van, bementem megnézte egy orvos majd géppel is és azt mondta sérülést okozott ami benne volt elvágta a hártyát de nincs benne semmi, csepp kenőcs majd meggyogyul.

De nagyon fáj,és ugy érzem benne van valami.

Piszokul féltem és nem nyitottam rendesen ki a szemem, de attól vajon rendesen megtudta nézni?vagy a géppel belátta az egész szemet,hátul is?

Nem akarok szenvedni napokat ,mert ha mégis benne van rosszabb lesz.

Miért érzem hogy benne van????

Kérdeztem az orvost, de marha bunkó volt,mert időpontos a rendelés én meg a sürgösségiről mentem át és nem akaródzott neki soron kivül megnézni.



2014. aug. 7. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, nincs benne, hanem megsérült a hámréteg, és az ki is állhat, és az szúrja a szemhéjat is. Fájdalomcsillapítót kell szedni (bogyókat), és pihenni addig, míg ez kínoz Téged.

Kár, hogy nem magyarázott eleget Neked az orvos, nagyon sajnálom.

Állítólag maradéktalanul gyógyul, nekem azonban más tapasztalataim vannak, ha majd érdekel, elmondom azt is.

2014. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kötőhártya sérülése iszonyú fájdalommal jár, legalábbis nekem nagyon fájt, azonnal mentem a szemészetre és kaptam bele valamilyen fájdalomcsillapító szemcseppet, és otthonra is cseppeket, pár nap múlva rendbejött.
2014. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért érzed úgy, mert megsérült a szaruhártyád. Hidd el, nincs benne semmi. Használd amiket felírt, majd jobb lesz.
2014. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kaptam pupullatágitot, valami másik sceppet meg valami zselészerű kenőcsöt.


Nagyon otromba volt, nálunk időpontra megy a szemészet, 3 hó várólista de a sürgősségin azt mondták ha kijönnek szóljak, h.ez a bajom és ambulánsan megnézik.


Kijöttek, szóltam, mondták üljek le várjak a soromra.

Én meg bátorkodtam mondani, hogy 6 hós ikreim várnak otthon. Na erre azt mondta az orvos, hogy jó lett volna másképp időziteni :)) Mondom mit? Azt hogy ülök este az udvarom és érzem, hogy beleszur a szemembe majd egy jókora fekete hosszu valami jön ki a szememből?


Ughyog ezek után nem volt tul kedves bár előtte sem... Nő volt ráadásul. Annyi együttérzés nem volt benne, hogy az ikreim itthon vártak.


Pihentetni, hát azt nem nagyon fog menni, anagylányom szüneten van itthon az ikreim meg fél évesek kúsznakmásznak. De majd igyekszem.


Kb meddig fog fájni??? Az mondta hogy 1 cm hosszu vágás van azon a hártyán.

2014. aug. 7. 16:26
 5/6 A kérdező kommentje:

ja meg még azt mondta hogy 4es most a szemem.

Most voltam jogsi miatt orvosin semmi baja nem volt sose volt szemüvegem.

2014. aug. 7. 16:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár nap, míg újrahámosodik.
2014. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!